01:30 «СТН-тижневик»
02:00 «СТН-спорт-тижневик»
02:20 «Життєві історії»
03:45 «Ситуація»
03:55 «СТН-тижневик»
04:25 «СТН-спорт-тижневик»
04:45 «Життєві історії»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «СТН-спорт-тижневик»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Друга світова війна» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Сімейні подорожі»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Служба порятунку»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 Друга світова війна» (16+)
22:25 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Сімейні подорожі»
00:05 «Поради лікаря»
00:55 «Ситуація»
01:05 «Столичні телевізійні новини»
01:25 «Життєві історії»
02:45 «Ситуація»
02:55 «Друга світова війна» (16+)
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Служба порятунку»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Друга світова війна» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Сімейні подорожі»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Київські історії»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Друга світова війна» (16+)
22:15 Ситуація
22:25 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Сімейні подорожі»
00:05 «Поради лікаря»
00:55 «Ситуація»
01:05 «Столичні телевізійні новини»
01:25 «Життєві історії»
02:45 «Ситуація»
02:55 «Друга світова війна»
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Київські історії»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Школа права»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Друга світова війна» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Сімейні подорожі»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:50 «Ситуація»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Київ LIVE»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Друга світова війна» (16+)
00:05 «Школа права»
00:55 «Ситуація»
01:05 «Столичні телевізійні новини»
01:25 «Життєві історії»
02:45 «Київ LIVE»
04:10 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Якісне життя»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Сімейні подорожі»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Сімейні подорожі»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Прогулянки містом»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Друга світова війна» (16+)
22:25 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Сімейні подорожі»
00:05 «Поради лікаря»
00:55 «Ситуація»
01:05 «Столичні телевізійні новини»
01:25 «Життєві історії»
02:45 «Ситуація»
02:55 «Друга світова війна» (16+)
03:50 «Столичні телевізійні новини»
04:10 «Життєві історії»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Дотик з Чарльзом Стенлі»
07:00 «Зірковий смак»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Сімейні подорожі»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:00 «Х/ф «Джо » (16+)
14:00 «Сімейні подорожі»
14:50 «Цивілізація Incognita»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Х/ф «Лайф» (16+)
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Сімейні подорожі»
18:00 «Концерт «Квартет "Гетьман"»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Х/ф «Париж-Манхеттен»
22:45 «Цивілізація Incognita»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Сімейні подорожі»
00:05 «Х/ф «Лайф» (16+)
01:45 «Столичні телевізійні новини»
02:05 «Життєві історії»
03:25 «Цивілізація Incognita»
04:00 «Столичні телевізійні новини»
04:20 «Життєві історії»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Прогулянки містом»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Цивілізація Incognita»
08:30 «Дика робота» (12+)
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Зірковий смак»
09:45 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:30 «Сім’я + 1»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «GOROD «S»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:05 «Х/ф «Джо » (16+)
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Х/ф «Париж-Манхеттен »
18:30 «Х/ф «Таємнича смерть»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Х/ф «Хмарочос смерті » (16+)
23:00 «Цивілізація Incognita»
23:10 «Українська Національна Лотерея»
23:15 «Столичні телевізійні новини»
23:35 «КИЇВ LIVE. Підсумки»
01:00 «Столичні телевізійні новини»
01:20 «GOROD «S»
03:05 «Столичні телевізійні новини»
03:25 «Життєві історії»
04:35 «КИЇВ LIVE. Підсумки»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Сім’я + 1»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Цивілізація Incognita»
08:30 «Прогулянки містом»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Шеф-кухар країни»
09:45 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:30 «Х/ф«Таємнича смерть»
14:45 «Х/ф «Бо я так хочу » (16+)
16:20 «Концерт «Родина. Пісенний фестиваль»
18:40 «Х/ф «Тягар на душі» (12+)
21:00 «СТН-тижневик»
21:30 «СТН-спорт-тижневик»
21:50 «Х/ф «Дженіс і Джон»
23:35 «Цивілізація Incognita»
23:45 «Українська Національна Лотерея»
23:50 «GOROD «S»

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.