Четвер, 11 липня 2019 15:45

Тріщина на новому пішохідному мосту закономірна і безпечна – Андрій Миргородський


Тріщину на новому пішохідному мосту помітили туристи, які прийшли вранці помилуватися краєвидами з найпопулярнішої локації. На місце події виїхала інспекція КМДА. 

Про це повідомляє телеканал «Київ».

На мосту, як і щодня, людно, переправою ходять натовпи киян і туристів. Що сталося – прокоментував автор проекту пішохідного мосту Андрій Миргородський.

«Хочу подякувати киянам за пильність і одразу ж заспокоїти: нічого особливого не сталося; все передбачено і втілено в проекті, це – фізика. Безумовно, такий розрахунок був. У нас міст рухається залежно від температури до 10 см в довжину. В цьому випадку у нас троси рухаються і розслабляються. Тут знаходиться деформаційний шов і цей метр тросів є тим демпфером, який натягується або провисає. У даному випадку ми бачимо цікаву фізичну картину – температура в Києві різко впала, тож міст зіграв досить сильно, троси натягнулися і сталося підтягування цієї стійки. Сама ж стійка стоїть на материку, вона не є конструктивною. Такі вузли для нас незвичайні, вони в Україні не застосовувалися. Я думаю, що після цього випадку ми послабимо натяг троса і все буде виглядати краще. Міст і зараз абсолютно безпечний, просто буде естетичніше», – пояснив Андрій Миргородський.

Автор проекту зазначив, що попри несимпатичний вигляд, безпеці перехожих нічого не загрожує. Будівельники натягували трос у сильну спеку. Навантаження саме цьому місцю додали численні відпочивальники, які тут зупинялися. Тріщина буде загерметизована.  Також він заявив, що тепер є досвід різких перепадів температур та до чого це призводить. Висновки врахують під час розрахунків інших подібних конструкцій в столиці.

Читайте також: Киянам показали як виглядає новий пляж «Троєщина»

Читайте також: У столиці реконструювали розв’язку на перетині вулиць Оноре де Бальзака та Каштанової


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.