Середа, 26 червня 2019 13:56

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ВР: СПИСОК КИЇВСЬКИХ ДЕПУТАТІВ-МАЖОРИТАРНИКІВ


Одномандатний виборчий округ №211

Центр виборчого округу: місто Київ, Голосіївський район

Андрійко Руслан Юрійович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Беркович Ігор Ілліч

Самовисування

Горанін Владислав Юрійович

Політична Партія "ПАТРІОТ"

Гордовський Олександр Лаврентійович

Самовисування

Димитров В’ячеслав Георгійович

Самовисування

Дмитрієв Михайло Володимирович

Самовисування

Дубров Артем Станіславович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАРОДНА ПРАВДА"

Євсюков Тарас Олексійович

політична партія "Громадянська позиція"

Єгорова Анна Вікторівна

Політична партія "Народний Рух України"

Козак Тарас Мирославович

Політична Партія "ГОЛОС"

Куц Ярослав Олександрович

Самовисування

Лабанов Анатолій Євгенович

Самовисування

Манько Андрій Анатолійович

Самовисування

Мешковський Кирило Едуардович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Мороз Альона Сергіївна

Самовисування

Отрішко Віталій Михайлович

Самовисування

Прокопів Володимир Володимирович

Політична партія "Європейська Солідарність"

Сабадаш Олег Євгенович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"

Січна Тетяна Сергіївна

Самовисування

Стеценко Андрій Вікторович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Стулій Борис Анатолійович

Самовисування

Троценко Андрей Олександрович

Самовисування

Філімоненко Всеволод Костянтинович

Самовисування

Харитонов Артур Олександрович

Самовисування

Хобта Лариса Юріївна

Самовисування

Чапцев Олег Ігорович

Самовисування

Юрченко Олександр Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Одномандатний виборчий округ №212

Центр виборчого округу: місто Київ, Дарницький район

Герасименко Володимир Григорович

Політична партія "Сила Людей"

Гольдарб Яків Юрійович

Самовисування

Гордієнко Олександра Василівна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Гриценко Олексій Анатолійович

політична партія "Громадянська позиція"

Гусовський Сергій Михайлович

Самовисування

Дегтярьова Лариса Вікторівна

Самовисування

Задерейко Андрій Іванович

Політична партія "Європейська Солідарність"

Карпюк Олександр Андрійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"

Крисанова Ірина Георгіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БДЖОЛА"

Мірошниченко Ігор Михайлович

Самовисування

Нестор Віталій Романович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Новобранець Тетяна Володимирівна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Осмоловський Денис Юлійович

Самовисування

Отрош Михайло Іванович

Самовисування

Перебийніс Максим Вікторович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Попов Олександр Павлович

Самовисування

Саранов Сергій Георгійович

Самовисування

Сташук Віталій Филимонович

Самовисування

Одномандатний виборчий округ №213

Центр виборчого округу: місто Київ, Деснянський район

Багіров Артем Григорович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Бардаш Олександр Вікторович

Самовисування

Береза Борислав Юхимович

Самовисування

Биструшкін Ярослав Олександрович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Волошко Олена Володимирівна

Самовисування

Вороненко Вікторія Сергіївна

Самовисування

Гревцова Радмила Юріївна

Самовисування

Дубнов Артем Васильович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Карпич Ростислав Романович

Самовисування

Кириленко Сергій Миколайович

Самовисування

Коморний Дмитро Дмитрович

Самовисування

Корнєєва Валерія Юріївна

Самовисування

Краснєвський Віталій Борисович

Самовисування

Крезуб Максим Олексійович

Самовисування

Лоєнко Олександр Володимирович

політична партія "Громадянська позиція"

Мотуз Вадим Валерійович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Онуфрійчук Вадим Михайлович

Самовисування

Осарчук Дмитро Вікторович

Самовисування

Примачок Микола Миколайович

Самовисування

Прокопенко Володимир Валерійович

Самовисування

Рачковський Роман Олександрович

Самовисування

Саргсян Аршак Ашотович

Самовисування

Старостенко Ганна Вікторівна

Політична партія "Європейська Солідарність"

Степаненко Віктор Валерійович

Самовисування

Стефурак Олена Едуардівна

Політична партія "Сила Людей"

Сухарський Олександр Вікторович

Самовисування

Троценко Сергій Миколайович

Політична Партія "ПАТРІОТ"

Черній Юрій Борисович

Самовисування

Чубатенко Олександр Миколайович

Самовисування

Одномандатний виборчий округ №214

Центр виборчого округу: місто Київ, Дніпровський район

Безніс Олександр Олександрович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Бузницький Василь Юрійович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Васильєв Олександр Валерійович

Самовисування

Васильчук Вадим Васильович

Політична Партія "ГОЛОС"

Діжечко Максим Володимирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"

Кіпоренко Євген Валерійович

Самовисування

Кударенко Степан Вікторович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Леденьова Анна Владиславівна

Самовисування

Маляревич Олесь Вікторович

Політична партія "Європейська Солідарність"

Медведенко Станіслав Юрійович

Самовисування

Мусієнко Денис Володимирович

Самовисування

Назаренко Юрій Юрійович

Самовисування

Паренюк Альбіна Вільямівна

Самовисування

Пригладь Володимир Вікторович

Самовисування

Сагуйченко Євген Олександрович

політична партія "Громадянська позиція"

Фарфанюк Мирослав Андрійович

Самовисування

Ференс Богдан Володимирович

Самовисування

Холкін Олег Анатолійович

Самовисування

Чумак Віктор Васильович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ "ХВИЛЯ"

Швакель Олександр Євгенович

Самовисування

Швець Сергій Федорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Шишацький Дмитро Анатолійович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Одномандатний виборчий округ №215

Центр виборчого округу: місто Київ, Деснянський район

Артеменко Сергій Вікторович

Політична партія "Європейська Солідарність"

Бєлякова Оксана Геннадіївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Іллєнко Андрій Юрійович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Константинов Олександр Володимирович

Самовисування

Кузьменко Андрій Павлович

Політична Партія "ГОЛОС"

Куценко Станіслав Ігорович

Самовисування

Куцериб Сергій Олегович

Самовисування

Мунтян Сергій Миколайович

Самовисування

Пархоменко Євген Анатолійович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Петрук Дмитро Сергійович

Політична Партія "ПАТРІОТ"

Савенко Дмитро Анатолійович

Самовисування

Юранська Юлія Дмитрівна

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Яременко Богдан Васильович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Одномандатний виборчий округ №216

Центр виборчого округу: місто Київ, Дніпровський район

Боднар Богдана Євгеніївна

Самовисування

Гарницький Павло Петрович

Самовисування

Дубій Ігор Валерійович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Журавльова Наталія Валеріївна

Самовисування

Забуранна Леся Валентинівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Зеленський Олександр Петрович

Самовисування

Іванова Галина Петрівна

Самовисування

Ковальчук Михайло Миколайович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Левін Володимир Ілліч

Політична партія "Європейська Солідарність"

Малий Владислав Анатолійович

Самовисування

Павлик Віталій Андрійович

Самовисування

Паладій Сергій Володимирович

Самовисування

Перехрест Андрій Володимирович

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Поліщук Олексій Володимирович

Самовисування

Проскуріна Марина Григорівна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Рекун Андрій Іванович

Самовисування

Свищук Данило Олександрович

Самовисування

Супруненко Олександр Іванович

Самовисування

Тесленко Павло Петрович

Самовисування

Юсов Андрій Володимирович

політична партія "Громадянська позиція"

Одномандатний виборчий округ №217

Центр виборчого округу: місто Київ, Оболонський район

Безугла Мар’яна Володимирівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Біленок Роман Сергійович

Самовисування

Васьков Ярослав Валерійович

Самовисування

Гаврилюк Оксана Євгенівна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Гончаренко Ганна Володимирівна

Самовисування

Дерпак Віталій Михайлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Дєхтярьов Олександр Володимирович

Самовисування

Жорін Максим Борисович

Самовисування

Іонов Сергій Вікторович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ"

Коваленко Микола Васильович

Українська партія "Єдність"     

Костенко Людмила Василівна

Політична партія "Європейська Солідарність"

Костенко Олена Олександрівна

Самовисування

Лобода Наталія Миколаївна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Новіков Владислав Олегович

Самовисування

Пасічник Вадим Олексійович

Самовисування

Поліщук Катерина Сергіївна

Самовисування

Порхун Олександр Володимирович

Самовисування

Репеде Тетяна Сергіївна

Самовисування

Рибка Михайло Миколайович

Самовисування

Рищук Антон Анатолійович

Самовисування

Сириця Тарас Федорович

політична партія "Громадянська позиція"

Сорока Іван Миколайович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Стародуб Анна Петрівна

Самовисування

Тесленко Кирило Геннадійович

Самовисування

Шарак Олег Миколайович

Самовисування

Шеремет Андрій Олександрович

Самовисування

Одномандатний виборчий округ №218

Центр виборчого округу: місто Київ, Святошинський район

Бобер Катерина Олегівна

Самовисування

Гончаренко Олександр Юрійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Гончарук Василь Віталійович

Самовисування

Гурін Дмитро Олександрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Колумбет Антон Сергійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ДЕМОКРАТИЧНА СОКИРА"

Коновал Тарас Павлович

Самовисування

Костанчук Тарас Дмитрович

Самовисування

Котляренко Владислав Вадимович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ "ХВИЛЯ"

Куницька Анна Олегівна

Самовисування

Муха Вікторія Вячеславівна

Самовисування

Плахтій Леся Вікторівна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Приходько Микола Сергійович

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Радько Євген Олександрович

Самовисування

Шимчак Марина Григорівна

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

  

Одномандатний виборчий округ №219

Центр виборчого округу: місто Київ, Святошинський район

Бондар Володимир Володимирович

Самовисування

Глущенко Олексій Анатолійович

Самовисування

Грабар Микола Федорович

Самовисування

Гуріч Олег Вікторович

Аграрна партія України

Коваленко–Петрович Ольга Вячеславівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Мягкий Олександр Степанович

політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Наливайко Вячеслав Володимирович

Самовисування

Пелюховський Андрій Васильович

Самовисування

Тищенко Анатолій Анатолійович

Самовисування

Тищенко Микола Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Товмасян Ваган Робертович

Самовисування

Третьяков Олександр Юрійович

Самовисування

Хілько Андрій Анатолійович

Самовисування

Чернецький Олег Станіславович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Якименко Наталія Миколаївна

Самовисування

 

Одномандатний виборчий округ №220

Центр виборчого округу: місто Київ, Подільський район

Арканова-Чорна Ольга Юріївна

політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Бондар Ганна Вячеславівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Гольдарб Максим Юрійович

Самовисування

Дідовець Юрій Вікторович

Самовисування

Кармазіна Тетяна Віталіївна

Самовисування

Кожанов Юрій Олексійович

Самовисування

Козленко Олександр Іванович

Українська партія "Єдність"

Корвін-Піотровський Антон Олексійович

Самовисування

Лещенко Сергій Анатолійович

Самовисування

Міщенко Олексій Васильович

Самовисування

Мондриївський Валентин Миколайович

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Окопний Олексій Юрійович

політична партія "Європейська Солідарність"

Подоляк Михайло Степанович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Шпаков Володимир Володимирович

Політична Партія "ПАТРІОТ"

 

Одномандатний виборчий округ №221

Центр виборчого округу: місто Київ, Печерський район

Безсмертний Роман Петрович

Самовисування

Бондаренко Василь Іванович

Самовисування

Ботякова Вікторія Вікторівна

Самовисування

Гіглава Вікторія Миколаївна

Самовисування

Голіней Михайло Мирославович

Самовисування

Гусєв Олександр Олександрович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Ємець Леонід Олександрович

Політична Партія "ГОЛОС"

Заяць Катерина Василівна

Самовисування

Іваницький Юлій Володимирович

Самовисування

Касьяненко Дмитро Леонідович

Самовисування

Клопков Артур Дмитрович

Самовисування

Колесніченко Єлизавета Максимівна

Самовисування

Костерін Володимир Олександрович

Самовисування

Кошевий Олексій Дмитрович

Самовисування

Лахненко Євгеній Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Леськів Євген Сергійович

Самовисування

Максименко Єлизавета Сергіївна

Самовисування

Малий Олександра Сергіївна

Самовисування

Манойленко Наталія Вікторівна

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Петренко Юрій Олександрович

Самовисування

Петров Володимир Володимирович

Самовисування

Плохута Катерина Андріївна

Самовисування

Помогайбог Богдан Веніамінович

Самовисування

Пономарьова Людмила Сергіївна

Самовисування

Пуртова Анна Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Ромась Роман Володимирович

Самовисування

Слюсарев Іван Олександрович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Смик Олександр Петрович

політична партія "Громадянська позиція"

Соломаха Артем Григорович

Самовисування

Соломаха Артем Григорович

Самовисування

Терентьєв Михайло Олександрович

Політична партія "Європейська Солідарність"

Якуш Сергій Іванович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

 

Одномандатний виборчий округ №222

Центр виборчого округу: місто Київ, Солом’янський район

Андрієвський Дмитро Йосипович

Самовисування

Бігун Петро Анатолійович

Самовисування

Василевич Володимир Степанович

Самовисування

Грищук Роман Павлович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Дорофеєв Віктор Вікторович

Самовисування

Клейменов Аким Ігорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"

Лабоженко Олександр Дмитрович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Лубкін Даніїл Дмитрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РОЗВИТОК"

Луцький Максим Георгійович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Назаренко Володимир Едуардович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Руденко Віталій Володимирович

Самовисування

Убірія Вахтангі Шалвович

Самовисування

Шкуро Максим Юрійович

Самовисування

 

Одномандатний виборчий округ №223

Центр виборчого округу: місто Київ, Шевченківський район

Аніськович Павло Юрійович

політична партія "Громадянська позиція"

Бєлов Ігор Ігорович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

Боядін В’ячеслав Сергійович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Буймістер Людмила Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Гладчук Вадим Федорович

Самовисування

Гончарова Тетяна Іванівна

Самовисування

Гоцький Микола Миколайович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Григоренко Олександр Іванович

Самовисування

Желябовська Яна Олегівна

Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Звягін Іван Юрійович

Політична партія "Європейська Солідарність"

Зубицький Ігор Данилович

Самовисування

Левченко Юрій Володимирович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Майман Михайло Веніамінович

Самовисування

Носенко Сергій Михайлович

Самовисування

Омельченко Олександр Олександрович

Українська партія "Єдність"

Подщипков Андрій Юрійович

Самовисування

Пташник Вікторія Юріївна

Політична Партія "ГОЛОС"

Рафальська Інна Владиславівна

Самовисування

Ситюк Владислав Вадимович

Самовисування

Турчик Ігор Михайлович

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

 

Дані з сайту ЦВК.


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.