Четвер, 13 червня 2019 13:45

Києву бракує мультиспортивних комплексів – Вадим Гутцайт


«Через глобалізацію і стрімкий розвиток, батьки здебільшого віддають дітей у спортивні секції керуючись логістикою, обираючи той вид спорту, де тренування проходять ближче до дому. Тож практично кожен район міста потребує свого мультиспортивного комплексу, де буде більший вибір і можливості оздоровити та проявити себе». 

Про це в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» розповів директор Департаменту молоді та спорту КМДА, фехтувальник, шабліст, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

«Нині у Києві є 91 дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ), які фінансуються з бюджету міста. Частина з них орендують приміщення в школах, приватних установах тощо. Зі свого боку ми закуповуємо оснащення, інвентар, сплачуємо за приміщення, фінансуємо участь у змаганнях. Таким чином охоплено понад 10 тис. дітей, що займаються різними видами спорту»,  – зазначив Вадим Гутцайт. 

«Ми намагаємось системно допомагати дітям-спортсменам, приділяючи належну увагу  всім спортшколам Києва, але звісно є й пріоритети та певна адресна допомога. Скажімо,  спортсмени, що мають високі результати, виходять на престижний міжнародний рівень, потребують більш дорогих тренажерів та інвентаря, звісно ми допомагаємо», – розповів він.

«Нині працюємо над проектною документацією щодо будівництва одразу кількох спорткомплексів з наявністю басейнів. На жаль, комунальних басейнів у Києві обмаль і всі вони завантажені на 100 %» – повідомив міський керівник спорту. 

Раніше телеканал «Київ» розповідав, що у столиці на Райдужному почалася реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу .

Читайте також: Кінотеатр «Київ» залишиться кінотеатром. Ніяка інша діяльність в ньому здійснюватися не може – Володимир Слончак

Читайте також: Kyiv not Kiev: Сполучені Штати змінили офіційну назву столиці України в міжнародній базі


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.