Понеділок, 08 квітня 2019 14:19

Киянам розповіли, хто має право на пільговий проїзд та як отримати «Картку киянина»


Для забезпечення безкоштовним проїздом пільгових категорій громадян, ми інтегрували «Картку киянина» до «Kyiv Smart Card». Тобто для пільгових категорій не потрібно нічого змінювати та додатково кудись звертатися.

Таке зазначив в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко.

«Картка вже є пільговою і працює як у наземному, так і у підземному транспорті як безкоштовний проїзний квиток», – додав він.

«Пільгові категорії у нас визначені відповідно до закону, а також рішень Київради. У нас є певна кількість пільгових категорій громадян, які користуються безкоштовним проїздом, – учасники війни, бойових дій та ін.», – зазначив Максим Бученко.

Він розповів, що Київрада прийняла рішення розширити перелік пільгових категорій громадян. Вартість проїзду таких відшкодовується за рахунок місцевих коштів.

«У Київраді затверджено, що учні загальноосвітніх шкіл користуються наземним та підземним транспортом за допомогою учнівських квитків, а в подальшому ми плануємо, щоб вони перейшли на «Квиток учня» – та сама «Картка киянина» тільки для школярів та ліцеїстів», – розповів Максим Бученко.

«Інша категорія – це батьки багатодітних сімей, які за законом не мають права на безкоштовний проїзд, але користуючись «Карткою киянина» їздять безкоштовно», – сказав він.

«Найбільша категорія пільговиків, які не мають права за законом їздити безкоштовно у підземному транспорті, однак за рішенням Київради таке право було надано, – це наші пенсіонери. У Київраді вирішили, щоб вони їздили безкоштовно за рахунок місцевих коштів», – розповів експерт.

«Користуватися «Карткою киянина» можуть: ті, хто зареєстрований у місті Києві, а також працюючі у місті Києві громадяни – як пільгові, так і не пільгові», – зауважив Максим Бученко.

«Оформити «Картку киянина» можна у будь-якому відділенні Ощадбанку. Пільговикам, після отримання «Картки киянина», необхідно звернутися до органів соціального захисту і підтвердити право на пільгу, надавши копію пільгового посвідчення, яке вноситься в систему. Починаючи з наступного дня можна користуватися карткою як пільгова категорія громадян», – сказав він.

Читайте також: На столичних світлофорах забезпечуватиметься безперебійне живлення

Читайте також: «Kyiv Smart Card»: Як заощадити на проїзді за допомогою єдиного квитка – Юрій Назаров


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.