Четвер, 14 березня 2019 14:47

Директор СП «Енергозбут» розповів, яка наразі ситуація з лічильниками тепла у столиці


 

«Наразі є проблема з лічильниками і її проблематика лежить у двох основних площинах. Це законодавчі зміни: із структури тарифу було винесено усі витрати, пов’язані із обслуговуванням, заміною, встановленням та ремонтом приладів обліку теплової енергії, – саме будинкових».

Про це розповів в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

За його словами, усі ці витрати мають нести мешканці – шляхом окремих цільових внесків.

«Наразі нашим підприємством (КП «Київтеплоенерго» - Ред.) здійснюються заходи з розрахунку і встановлення розміру цих внесків. Після чого ті внески, які стосуються встановлення приладів обліку, повинні бути узгоджені із мешканцями будинку. Чинним законодавством передбачено саме механізм погодження. Відповідно, якщо мешканці не самоорганізувалися, і не те, що виявили бажання встановити лічильник, а навіть не змогли зібрати консенсусу для того, щоб погодитися або не погодитися на пропозицію, то у підприємства є два варіанти: або встановлювати сервитут щодо застосування саме цього розміру внесків і встановлення лічильників у судовому порядку, або ж не робити нічого», – пояснив Костянтин Лопатін.

«І друга проблема полягає в тому, що у міжопалювальний період і у процесі експлуатації прилади обліку, як і будь-який складний механізм, виходять іноді з ладу. Крім того, існує практика їх викрадення (на сьогодні обліковується близько 400 приладів обліку, які було викрадено), а щоб встановити лічильники назад, на жаль, на сьогодні у підприємства немає тарифних коштів для цього», – додав він.

Читайте також: У столиці викрили шахраїв-екстрасенсів, які «лікували» за телефоном

Читайте також: У Пирогово ледь не згорів музей


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.