Четвер, 08 листопада 2018 17:07

Електронна черга-розлучниця: У Києві до дитсадка взяли лише одного з двійнят


У Шевченківському районі столиці до дошкільного навчального закладу прийняли лише одного з двійнят. Другого – відмовились, тому що так "вирішила" електронна черга.

Про це повідомляє телеканал «Київ».

Двійнят Поліну та Гошу їхня мама Ірина Єрмолова зареєструвала в електронній черзі ще в грудні 2014 року, восьмимісячними. Сподівалася, що за два роки ті підуть до садочка. Але електронна система дала збій, – розповіла засмучена мама журналістам «Служби телевізійних новин» телеканалу «Київ».

«Потім я перереєструвала дітей – у кінці березня. І ми чекали свої черги. Довго висіли восьмі і дев’яті. Чекали два роки. У цьому році прийшло довгоочікуване запрошення – але на одну дитину. Ми ходили до завідувачки, домовлялися: може, вони візьмуть обох дітей на півдня? Вона сказала, що не має такого права», - розповіла пані Ірина.

Ірина обрала для своїх дітей 423-й садочок на вулиці Дегтярівській. Однак до списку вихованців потрапила лише Полінка.

Днями жінка зверталася до Департаменту освіти та науки з проханням відправити ще одне запрошення. Там пообіцяли це зробити. Чиновники визнають, що електронна система запису до дитсадків інколи дає збої. Проте вважають, що мама двійнят неправильно оформила заявку.

«Двоє діток, якщо це близнюки, мають подаватися в одній заяві. Якщо вони були в двох різних заявках, то комп'ютер не може відслідкувати: це братик, сестричка, двійнята… Тому, якщо правильно було подана заявка, то, як правило, вони всі підтверджуються», – зазначила в коментарі телеканалу «Київ» начальниця відділу дошкільної освіти Департаменту освіти та науки КМДА Тетяна Жиліна.

Нині в черзі до столичних садочків перебуває більше 6 тисяч дітей. У Департаменті освіти та науки кажуть: заклади перевантажені, подекуди замість 15–20 вихованців в одній групі їх вдвічі більше.

Тим часом мамі Ірині залишається чекати, коли обоє – і Поліна, і Гоша – разом зможуть ходити до однієї групи. Поки в садочок водить лише доньку.

Читайте також: Київ повинен вимагати від забудовників будувати, крім житла, садочки і школи – експерт

Читайте також: Київ компенсуватиме батькам частину коштів за приватний дитсадок – представник КМДА


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.