00:20 Х/ф «Любов та пристрасть: Даліда»
02:50 «Життєві історії»
06:05 «Мультляндія»
08:00 «Поради лікаря»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 Д/ф «Наполеон»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 Д/ф «Дика робота»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Служба порятунку»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:50 Д/ф «Дика робота»
00:35 «Поради лікаря»
01:30 «Ситуація»
01:40 «Життєві історії»
05:00 «Телемаркет»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Служба порятунку»
07:00 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 Д/ф «Тихоокеанська війна в кольорі»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 Д/ф «Дика робота»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Київські історії»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 Д/ф «Тихоокеанська війна в кольорі»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:50 Д/ф «Дика робота»
00:35 «Поради лікаря»
01:30 «Ситуація»
01:40 «Життєві історії»
05:00 «Телемаркет»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Київські історії»
07:00 «Телемаркет»
08:00 «Школа права»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 Д/ф «Тихоокеанська війна в кольорі»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 Д/ф «Дика робота»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:50 «Ситуація»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Київ LIVE»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:50 Д/ф «Дика робота»
00:35 «Школа права»
01:30 «Ситуація»
01:40 «Життєві історії»
05:00 «Телемаркет»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Якісне життя»
07:00 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 Д/ф «Тихоокеанська війна в кольорі»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 Д/ф «Дика робота»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Прогулянки містом»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 Д/ф «Тихоокеанська війна в кольорі»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:50 Д/ф «Дика робота»
00:35 «Поради лікаря»
01:30 «Ситуація»
01:40 «Життєві історії»
05:00 «Телемаркет»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Дотик з Чарльзом Стенлі»
07:00 «Телемаркет»
08:00 «Школа права»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 Д/ф «Тихоокеанська війна в кольорі»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 Д/ф «Дика робота»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Якісне життя»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Київ LIVE. Підсумки»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:50 Д/ф «Дика робота»
00:35 «Школа права»
01:30 «Ситуація»
01:40 «Життєві історії»
05:00 «Телемаркет»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Прогулянки містом»
07:00 «Телемаркет»
08:00 «Якісне життя»
08:30 «Сім’я + 1»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:00 Д/ф «Дика прогулянка»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 Х/ф «Бо я так хочу»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 Концерт М.Поплавського «Україна – моя родина»
16:25 «Вікно в Європу М.Поплавського»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Місто добра»
17:35 Д/ф «Найбільші обмани в історії»
18:25 Х/ф «Раджа - наречений»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 Х/ф «Джо»
23:10 «Українська Національна Лотерея»
23:15 «Столичні телевізійні новини»
23:35 «Київ музика»
00:05 «Київ LIVE. Підсумки»
01:30 «Столичні телевізійні новини»
01:50 «Життєві історії»
05:00 «Телемаркет»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Сім’я + 1»
07:00 «Телемаркет»
08:00 «Київські історії»
08:30 «Шеф-кухар країни»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:00 Х/ф «Раджа - наречений»
14:45 «Українська душа Михайла Поплавського»
15:15 «Ювілейний вечір поета А.Демиденка»
18:35 Х/ф «Тягар на душі»
21:00 «СТН-тижневик»
21:30 «СТН-спорт-тижневик»
21:50 Х/ф «Лімб»
23:35 «Українська Національна Лотерея»
23:40 «Київ музика»

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Увага! Це тестова бета версія сайту.