Четвер, 11 жовтня 2018 15:55

Представник КМДА пояснив, як повернути гроші за ненадані комунальні послуги


«У кожному будинку, який обслуговують керуючі компанії, є тариф, у складі якого певні послуги у певних обсягах, на які затверджені певні суми. Йдеться про прибирання прибудинкових територій, дератизацію, дезінсекцію, вивезення твердих побутових відходів, техобслуговування внутрішньобудинкових мереж тощо. За кожну з цих складових можна добитися перерахунку в разі ненадання цих послуг».

Таке зазначив в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Станіслав Москалевський, начальник Управління самоврядного контролю КМДА.

Для цього складають акт-претензію, – пояснив представник КМДА. – Якщо, скажімо, не прибирають у під'їзді, слід викликати туди прибиральника. Якщо він не з'явився і не прибрав, то через три дні після виклику цей акт-претензію можна скласти за його участю або, якщо він так і не прийшов на виклик, за участю двох ваших сусідів. Потім претензію слід зареєструвати у виконавця послуг у спеціальному журналі, і через певний період ця претензія може бути задоволена, – сказав він.

«Звісно, компанії використовують тривалість процесу подачі і задоволення претензії, аби її оспорити. Але якщо в будинку з'являється відповідальний власник або уповноважена особа, яка контролює питання обслуговування, шанси на повернення грошей у таких будинках вищі», – пояснив Станіслав Москалевський.

Нагадаємо, киянам уже повернули 25 млн грн за неякісно вивезене сміття, повідомили в Управлінні самоврядного контролю. Майже 29 мільйонів гривень перераховано на користь споживачів керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду за ненадані послуги з утримання будинків і споруд і прибудинкових територій.

Читайте також: Представник КМДА розповів про користь для Києва минулих форумів «Kyiv Smart City»

Читайте також: Завдяки проекту «Лікар у вашому домі» багато людей уникнуть значних проблем зі здоров'ям – Ніна Бегус

Усю розмову в ефірі програми «Київ LIVE» дивіться тут:


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.